Facebook TwitterYoutube Google Plus     

BAŞDOĞAN İNŞAAT

SEKTÖR : İNŞAAT

FİRMA ADI : BAŞDOĞAN İNŞAAT

FİRMA SEKTÖRÜ : İNŞAAT

FİRMA SAHİBİ : SÜLEYMAN BAŞDOĞAN

FİRMA YETKİLİSİ / MÜDÜR : SÜLEYMAN BAŞDOĞAN

FİRMA İNTERNET SİTESİ :  www.basdoganinsaatosmaniye.com

FİRMA MAİLİ : basdogan@basdoganinsaatosmaniye.com

FİRMA TELEFONU : 0 328 812 70 80

FİRMA FAXI : 0 328 812 70 80

FİRMA GSM : 0 532 347 46 54

FİRMA ADRESİ : Dr. Sadık Ahmet Caddesi (Çarşı Karakolu Karşısı Bizim Emlak Üstü)  OSMANİYE

FİRMA FAALİYETLERİ / ÜRÜNLERİ :

Uzun yıllar önde Başdoğan İnşaat ile inşaat faliyetlerine başlayan Başdoğan Grubu büyüme ve gelişme yolunda emin adımlarla ilerleyerek faaliyet gösterdiği inşaat alanında sektörüne değer karmıştır.

Gerek Osmaniye’de, gerekse Osmaniye Dışında çok önemli, stratejik projeleri tamamlayan İnşaat şirketimiz ilimizde adından başarı ile söz etmektedir.

Başdoğan inşaat çevre boyutlarını, sağlık ve güvenlik risklerini dikkate alarak çevre, sağlık ve güvenlik koşullarına uygun çalışma ortamı oluşturmayı, çevre, iş-işçi sağlığı ve güvenliği performansını geliştirmek amacı ile bütün çalışanlarının katılımını sağlamayı bir ilke edinmiştir.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, çeşitli ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Başdoğan İnşaat, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve sektöründe öncü şirketler arasında yer almayı hedeflemektedir.

Yeni yaşam alanlarınızı biz yapıyoruz… Osmaniye Merkezde 3 ayrı noktada ve Kahramanmaraş’ın zeytin şifa kaplıcalarındaki dairelerimize sahip olmak şimdi çok daha kolay. Sıfır faiz ve uygun taksit koşullarıyla yepyeni bir daire sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Yeni Yaşam Alanına sahip olmak için hemen bizi arayın. Ayrıntılı bilgi ve danışma için bizi arayın. 0543 328 88 81

FİRMA FOTOĞRAFLARI

Resimleri Büyültmek İçin Üzerlerine Tıklayınız.FİRMA VİDEOLARI

Get the Flash Player to see this content.


FİRMA İLETİŞİM FORMU

Firma hakkında yada ürün/hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız alttaki formu doldurunuz.Mesajınız firma yetkililerine iletilecektir.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (gerekli)

İleti

Paylaş!
 

ETİKETLER: , , , , , , ,