Facebook TwitterYoutube Google Plus     

ÇALIK CONCEPT

SEKTÖR : DEKORASYON, İNŞAAT

FİRMA ADI : ÇALIK CONCEPT

FİRMA SEKTÖRÜ : İNŞAAT – DEKORASYON – YAPI MALZEMELERİ

FİRMA SAHİBİ : SÜLEYMAN ÇALIK

FİRMA YETKİLİSİ / MÜDÜR : SELÇUK ÇALIK

FİRMA İNTERNET SİTESİ : www.calikconcept.com

FİRMA MAİLİ :   selcuk@calikconcept.com

FİRMATELEFONU : 0.328 814 22 82

FİRMATELEFONU : 0.328 814 65 83

MERKEZ ADRESİ :  Şehit Eroğlu Cad. No 119     OSMANİYE

Hakkımızda

Bölgemizde inşaat sektörünün önde gelen kuruluşlarından Çalık Ticaret 1973 ‘de Osmaniye’de ticaret hayatına başladı. Çalık markası 1992’de yine Osmaniye’de müteahhitlik alanında hizmet vermek üzere Çalık Yapı firmasını kurarak Osmaniye’de yüzlerce daire yapmış ve müteahhitlik sektöründe de bir marka olmayı başarmıştır. Devamlı ileri gitmeyi kendisine ilke edinen grubumuz 1996 ‘da Adana’da Çalık Yapı adıyla kurulmuş ve Adanada sektöründeki en büyük firmaların arasında yerini almıştır. 2002 yılında grubumuz büyüme ve yayılma politikası gereği Çalık Yapı ve Çalık Dekor isimleri ile 2 ayrı firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2003 yılında Güney Adana da müşterilerimize hizmet vermek amacıyla , Çalık Seramik adıyla üçüncü mağazamız açılmıştır. Firmalarımızın bünyesinde ticaretini yaptığımız sektörler genel başlıklar altında ; – Seramik Kaplama Malzemeleri / Çanakkale Seramik , Kalebodur – Seramik Sağlık Gereçleri / Rocakale , Serel – Bataryalar / , ECA , Rocakale , Idemix – Boru ve Ek Parçaları / Fırat Plastik , Ege Yıldız – Isıtma , Soğuta / Fujitsu , ECA Isı Grubu – Küvet / Kaledekor , Artemis , Atlantis – Ankastre Cihazlar / Siemens , Teka , Franke

Firmamızın temel prensipleri ; En İyi Hizmet , En İyi Kalite , En İyi Pazarlama , En İyi Fiyat .


Grup Şirketlerimiz


Çalıkkent Florya Sitesinden Fotoğraflar


FİRMA VİDEOSU

Get the Flash Player to see this content.

FİRMA İLETİŞİM FORMU

Firma hakkında yada ürün/hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, memnuniyet yada şikayetlerinizi  firma yetkililerini ulaştırmak istiyorsanız lütfen alttaki formu eksiksiz doldurunuz. Gerekli alanları tam doldurmadığınız takdirde mesajınız iletilmeyecektir!!!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (gerekli)

İleti

Paylaş!
 

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , ,