Facebook TwitterYoutube Google Plus     

KARDEŞLER İNŞAAT

SEKTÖR : İNŞAAT

FİRMA ADI : KARDEŞLER İNŞAAT

FİRMA SEKTÖRÜ : İNŞAAT

FİRMA SAHİBİ : ALİ DEMİR

FİRMA YETKİLİSİ / MÜDÜR : ALİ DEMİR

FİRMA İNTERNET SİTESİ : www.kardeslerinsaat80.com

FİRMA MAİLİ : kardeslerinsaat80@hotmail.com

FİRMA TELEFONU : 0.328 880 00 11

FİRMA FAXI : 

FİRMA GSM : 0.532 601 33 06

FİRMA ADRESİ :  Raufbey Mah. Atatürk Cad. Alicik Apt. No:9  OSMANİYE

FİRMA FAALİYETLERİ / ÜRÜNLERİ :

KARDEŞLER İNŞAAT, modern ve kaliteli yapıları ile Osmaniye’ye hizmet etmeye devam ediyor.

Konut ve ofis tasarımlarında estetik, kalite ve farklı çizgileriyle sizleri de örnek daire ve ofislerini görmeye davet ediyor.

KARDEŞLER İNŞAAT olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Osmaniye’ye 1+1 ve 2+1 gibi apart daireler konseptini getiren firmamız, örnek dairelerimizi görmeden karar vermeyin diyor.

FİRMA FOTOĞRAFLARI

FİRMA VİDEOSU

FİRMA İLETİŞİM FORMU

Firma hakkında yada ürün/hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, memnuniyet yada şikayetlerinizi  firma yetkililerini ulaştırmak istiyorsanız lütfen alttaki formu eksiksiz doldurunuz. Gerekli alanları tam doldurmadığınız takdirde mesajınız iletilmeyecektir!!!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (gerekli)

İleti

Paylaş!
 

ETİKETLER: , , , , , ,