Facebook TwitterYoutube Google Plus     

OSMANİYE’DE WEB TASARIM KURSU

SEKTÖR : WEB TASARIM

FİRMA ADI : TUĞRA BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ

FİRMA SEKTÖRÜ : WEB TASARIM

YETKİLİ KİŞİ : MEHMET AKİF OKUR

FİRMA YETKİLİSİ / MÜDÜR : MEHMET AKİF OKUR

FİRMA İNTERNET SİTESİ : www.tugrabilisim.web.tr

FİRMA MAİLİ : info@tugrabilisim.web.tr

FİRMA TELEFONU : 0 328.825 5070

FİRMA FAXI : 0 328.825 5070

FİRMA GSM : 0.551.108 8478 – 0.506.144 3532

FİRMA ADRESİ : Alibeyli Mah. Ş. Mehmet Tatlı Sok.Güntürkün İşhanı Kat: 4 OSMANİYE

Hakkımızda

Özel Web Tasarım Derslerindeki proje çalışmaları ile tüm kursiyerlerimiz eğitmen eşliğinde, tamamen kendilerinin tasarlayacağı web siteleri yapacaklardır. Böylelikle kurs süresi içinde gerçek bir web sayfası hazırlayacaksınız.

Web tasarım eğitimi konuları arasında World Press ile web sitesi tasarımı,  site alt sayfalarını hazırlama, flash ile slayt ve animasyonlar oluşturma, arama motorlarına kayıt ve optimize işlemleri (SEO) gibi konular örneklerle anlatılmaktadır. Web tasarım dersi sonunda her kursiyer kendisine ait inernet sitesini tasarlayıp yayınlayabilir.

Osmaniye’de web tasarımın en eski ve köklü ismi TUĞRA  BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ, bu güne kadar yaptığı işlerle sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

TUĞRA BİLİŞİM, genç ve dinamik ekibi ile profesyonelliği bırakmadan fikir üretme, geliştirme ve tasarım alanlarında yenilikçi bir yapı ile sektöre trend katmıştır. fikir ekibimiz bütün enerjisini markanızı ve işinizi geceyi gündüze katıp geliştirmeye harcamaktadır. Mesafe ve zaman tanımaksızın verdiğimiz hizmet anlayışı ve yaratıcı fikirler ile projenize hayat katıyoruz.Tüm bu projelerin müşterimizin misyon, kurum kültürü, kurum değerleri ve gelişim çizgisi ile uyumu temel yol haritamızdır…

Web Tasarım / Yazılım, Seo, E-ticaret ve Sosyal Medya alanındaki deneyimlerimiz ile projenize değer katmaya çalışıyoruz. Her projede özgün tasarımlar ile işinizi geliştirmeniz için en uygun stratejiler ile site ve görsellerinizi tasarlıyoruz. Sitenizde kullanacağınız tüm görsellerin çekimlerini veya mekan çekimlerinizi uzman görsel yayın ekibimizle profesyonel ve ekipmanlarımızla gerçekleştirebiliyoruz.

Tüm aşamalarda titizlikle çalışan ekibimiz sizlere ve projenize değer katmak için çalışmaktayız. İşinizi internete taşıyabilmeniz adına E-ticaret alanında sadece Tasarım/ Yazılım konusunda destek verebilmenin dışında sizlere depolama, kargolama, sanal pos yönetimi, mailing tasarımı ve yönetimi hakkında da danışmanlık yapabiliyoruz.

Firma İletişim Formu

Firma hakkında yada ürün/hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, memnuniyet yada şikayetlerinizi  firma yetkililerini ulaştırmak istiyorsanız lütfen alttaki formu eksiksiz doldurunuz. Gerekli alanları tam doldurmadığınız takdirde mesajınız iletilmeyecektir!!!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (gerekli)

İleti

Paylaş!
 

ETİKETLER: ,