Facebook TwitterYoutube Google Plus     

YAHŞİ İNŞAAT

SEKTÖR : İNŞAAT

FİRMA ADI : YAHŞİ İNŞAAT

FİRMA SEKTÖRÜ : İNŞAAT

FİRMA SAHİBİ : MURAT YAHŞİ

FİRMA YETKİLİSİ / MÜDÜR : MURAT YAHŞİ

FİRMA İNTERNET SİTESİ : www.yahsiinsaat.com

FİRMA MAİLİ : murat@yahsiinsaat.com

FİRMA TELEFONU : 0 328.813 6876 – 0.328.814 2913

FİRMA FAXI : 0.328.814 2913

FİRMA GSM : 0.544.370 8080 – 0.535.420 6525

FİRMA ADRESİ : Alibeyli Mah. Cevdet Sunay Cad. Şehitlik Karşısı Karataş İşhanı Kat:3 No:17  OSMANİYE

Hakkımızda

Yahşi İnşaat, 1999 yılının mart ayı içerisinde şirketleşmiştir. Tamamen özel ve yapsat işlerde uzmanlaşmış olup, Dershane, Hastane, Okul, İş Merkezi, Toplantı Salonu, Düğün Salonu ve Toplu Konut gibi yapıları oluşturmaktadır. Çevresel düzenlemeye ve şehrin yapısına uygun binalar tasarlayan Yahşi İnşaat güvenilir yapının adresi durumundadır. Gelişen sektör trendleri ve dünya yapısına hızlı şekilde adapte olan Yahşi İnşaat çalışmalarını araştırma ve uygun gelişmeleri takip etme üzerine konumlandırmıştır.

Yönetim Sistemleri Politikamız

Verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar ile sorumluluk bilinci dahilinde paydaşlarımızın mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak karşılamak. Çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uymak, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmek.

Müşteri Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek.

Projelerimizden Fotoğraflar

Firma Videosu

Firma İletişim Formu

Firma hakkında yada ürün/hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, memnuniyet yada şikayetlerinizi  firma yetkililerini ulaştırmak istiyorsanız lütfen alttaki formu eksiksiz doldurunuz. Gerekli alanları tam doldurmadığınız takdirde mesajınız iletilmeyecektir!!!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (gerekli)

İleti

Paylaş!
 

ETİKETLER: , , ,